Kožené postele

Kožené postele – elegantní, krásné i praktické

Moderní, krásné i praktické – takové jsou kožené postele, nebo chcete-li postele potažené umělou kůží. Polstrované kožené postele se dostávají znovu do kurzu a jejich obliba stále roste. Dokazují to nejen nadšené ohlasy majitelů, ale také poptávka na trhu. Pojďme se podívat, proč si koženou postel pořídit, jaké jsou její výhody a nevýhody a především – které jsou ty nejlepší!

 

Výhody kožené postele

Hlavní výhodou kožené postele je jednoznačně její odolnost. Umělá kůže je pevná, vydrží i leckteré drcnutí, polití nebo jiné zašpinění. Ať už máte děti nebo domácí mazlíčky, oceníte, že tato postel se hned tak nezničí. Zatímco látkové polstrování byste museli složitě čistit a možná by se vám to ani nepovedlo, koženou postel stačí otřít vlhkým hadříkem, často není ani nutné využívat saponáty.

Kožená postel vydrží i drápky vašich menších mazlíčků, pokud tedy nemáte doma kočku, která si o ni bude drápky intenzivně brousit. Tam už by odolnost nebyla tak výrazná. Drápky pejsků, kteří se chtějí dostat za vámi do postele, ale umělá koženka vydrží.

 

Pojďme si tedy výhody kožené postele shrnout:

  • Snadno a dobře se čistí
  • Je odolná k oděru i k drápkům menších domácích mazlíčků (na kočky ovšem pozor!)
  • Je ideální pro alergiky a astmatiky, protože se v ní neudržuje prach ani roztoči
  • Je nadčasová a hodí se do různých stylů
  • Vydrží dlouho krásná, nevybledne a hned tak se neprošoupe

Nevýhody kožené postele

Nevýhod kožená postel mnoho nemá. Snad jen zmíněnou menší odolnost vůči kočičímu drápání, ale to by i kvalitní a pevná látka odolávala dost těžko. Někomu však kůže může vadit při opírání. Pokud máte u postele i kožené čelo, při opatření bez polštářů se můžete potit a ke kožence se lepit. Naopak v zimě může kožená postel studit.

 

Nejoblíbenější kožené postele

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte koženou postel, v našem e-shopu máte opravdu velký výběr. Prakticky všechny čalouněné postele jsme schopni vyrobit na přání v umělé kožence. K dispozici vám přitom bude hned několik barevných variací. Nejoblíbenějšími postelemi jsou čalouněná postel s úložným prostorem Elisa II, Laura a Noemi II. Tu pravou koženou postel přímo pro vás si můžete vybrat z kompletní nabídky na stránkách New Dreams.

Prodejny New Dreams