Dřevěné postele

Dřevěné postele a 3 důvody, proč si pořídit jednu takovou i s úložným prostorem

Dřevěné postele jsou stále v kurzu. Dřevo je oblíbené pro svou dlouhou životnost, ekologický přínos a samozřejmě i díky nadčasovému designu. Mít postel ze dřeva znamená luxus a vkus. Už máte vybranou tu svou?

Klasika, která neomrzí

Dřevěné postele patří stále mezi nejoblíbenější a nejprodávanější. Je to především tím, že představují nadčasovou klasiku, která hned tak neomrzí. I když během let změníte vkus a vzhled své ložnice, vyměníte záclony, závěsy, skříně nebo koberec, postel zůstává. K dřevěné posteli snadno doladíte okolní nábytek i různé bytové doplňky.

Pohodlná a praktická

Pokud zvolíte dřevěnou postel, nešlápnete vedle. Ale pokud se zaměříte navíc na dřevěnou postel s úložným prostorem, budete si lebedit. Získáte totiž kromě pohodlné postele i praktického pomocníka. Do úložného prostoru snadno uklidíte peřiny, chcete-li mít přes den na posteli přehoz, uskladníte tam přikrývky pro návštěvu, nebo dokonce sezónní oblečení, deky, povlečení atd. Zkrátka úložný prostor v posteli se dá využít různým způsobem, ale oceníte ho vždy. Ať už potřebujete uskladnit peřiny, nebo staré knížky.

Ekologický materiál, který neškodí vám ani přírodě

Ptáte se, proč zvolit postel s úložným prostorem právě ze dřeva? Protože jsou nejen krásné a praktické, ale i pevné. Ne každý materiál snese větší váhu. Do postele z dřevotřísky zmíněné knihy neuskladníte, nebo se vám dno úložného prostoru propadne. Dřevo představuje pevný materiál, který vydrží mnohem víc.

Dřevo je navíc ekologický materiál, který neškodí přírodě ani vašemu zdraví. Pokud nechcete při spánku vdechovat různá lepidla, nátěry a barvy škodící tiše a nenápadně našemu zdraví, vsaďte na postele ze dřeva. Samozřejmě záleží na tom, kde je koupíte a jaké vyberete. Chcete-li si být jisti kvalitou, doporučujeme dřevěné postele s úložným prostorem právě na našem e-shopu NewDreams.

A jak na výběr kvalitní matrace? Přečtěte si pár rad v našem článku Kvalitní matrace od českého výrobce.